Reklama

Wiadomo już gdzie będzie można kupić bilety na MŚ w siatkówce mężczyzn, które odbędą się m.in. w Katowicach

G. Ż.
Do rozpoczęcia MŚ w siatkówce mężczyzn pozostał niespełna miesiąc. Tymczasem Polski Związek Piłki siatkowej nadal nie poinformował, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów. Wiadomo jedynie, że będą rozprowadzane przez stronę ebilet.pl.

Tegoroczne mistrzostwa świata mały się odbyć w Rosji. Jednak po napaści tego kraju na Ukrainę, światowa federacja odebrała Rosjanom możliwość organizacji zawodów. Przejęły je Polska i Słowenia. W naszym kraju mecz odbędą się w Spodku i Arenie Gliwice.

Gdzie i kiedy odbędą się MŚ w siatkówce mężczyzn 2022

Swoje spotkania w pierwszej fazie turnieju w dniach 26-31 sierpnia będą rozgrywać w Katowicach Grupy A i C. W tej drugiej, oprócz Polaków, zagrają USA, Meksyk i Bułgaria. Z kolei w grupie A zmierzą się Ukraina, Serbia, Tunezja i Portoryko.

W Spodku odbędą się też półfinały oraz finał i mecz o 3. miejsce (10-11 września).

W Gliwicach kibice będą mogli zobaczyć rywalizację w 1/8 finału (4 mecze 4 i 6 września) oraz dwa ćwierćfinały (8 września).

Od momentu ogłoszenia miast-gospodarzy zawodów, kibice pytają kiedy będzie można kupić bilety na MŚ 2022 oraz ile te bilety będą kosztować? Zainteresowanie jeszcze zwiększyło się po trzecim miejscu Polaków w Lidze Narodów. W niedzielę wieczorem nie dało się wejść na stronę PZPS, bo serwer nie był w stanie obsłużyć wszystkich, którzy chcieli sprawdzić czy bilety na MŚ w Katowicach i Gliwicach są już dostępne.

Na początku czerwca PZPS poinformował nas, że jest w trakcie przygotowania całego procesu sprzedaży biletów. Minęło półtora miesiąca i niewiele się w tej sprawie zmieniło. – Jak data zostanie potwierdzona to opublikujemy taką informację na naszej stronie www oraz w mediach społecznościowych – tam taka informacja znajdzie się jako pierwsza. Bilety będą dostępne na stronie eBilet.pl – poinformowała nas Katarzyna Kiersnowska, specjalista ds. marketingu i sprzedaży biletów w PZPS.


Tagi:

Komentarze

 1. Piotr 27 lipca, 2022 at 3:54 pm - Reply

  Czy kibice ujrzą otoczenie KTW ll za barierkami ??
  Czy naprawdę UM Katowice nie może zainterweniować ??

  • kukura 27 lipca, 2022 at 9:51 pm Reply

   A jak ujrzą to co?

   • Piotr 28 lipca, 2022 at 11:47 am Reply

    Kukura, dla kogoś kto ma poczucie estetyki troglodyty, zapewne nic..
    Dostali działki w dzierżawie za bezcen, to niech chociaż określa termin oddania do użytku !!
    Czy ma być podobnie jak z ul Dworcową ?

Dodaj komentarz

*
*