Reklama

Wege uczta, moda i uroda w Szybie Wilson

Redakcja
Wietnamskie pho, burgery z Katowic i sushi. To tylko trzy propozycje dań bez mięsa, których będzie można spróbować podczas Wege Festiwalu. Równocześnie to okazja do kupienia naturalnych kosmetyków i designerskich ubrań. Kolejna edycja już w najbliższy weekend.

Kolejna impreza nie tylko dla miłośników diety roślinnej. Podczas Wege Festiwalu można spróbować dań bez mięsa i zaopatrzyć się w naturalne produkty. Pojawią się stoiska miejscowych lokali, ale będą też wegańskie potrawy z całej Polski. Wśród wystawców znajdzie się na przykład wegeburgerownia z Katowic, czyli Nieinaczej. Na miejscu będzie też można spróbować wietnamskiej zupy pho i sushi, oczywiście bez zwierzęcych produktów. Nie zabraknie słodkości. Do spróbowania będzie m.in. turecka chałwa czy serniki z kaszy jaglanej. Więcej TUTAJ.

To jedna część imprezy w Szybie Wilson. Drugą będzie Babski Targ. Tam swoją ofertę zaprezentują producenci i dostawcy kosmetyków. Zdrowe i naturalne kremy, mydła czy oleje do twarzy to tylko niektóre propozycje. Obok kosmetyków pojawi się moda od lokalnych producentów i oryginalnych projektantów. Więcej TUTAJ.

Obydwa wydarzenia odbędą się w niedzielę, 18 marca. Wege Festiwal i Babski Targ będą czynne w godz. 12-19.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*