Reklama

Walentynkowy bieg dla zakochanych w Parku Śląskim

Tak bawili się uczestnicy zeszłorocznych Parkowych Hercklekotów

Szymon Kosek
Na tej walentynkowej imprezie nie będzie świec ani kwiatów. Będzie za to bieg. Swój udział w III Parkowych Hercklekotach można zgłaszać jeszcze do 29 stycznia.

Impreza odbędzie się 12 lutego w Parku Śląskim o godz. 12.00. Mogą w niej wziąć udział biegacze, a także miłośnicy Nordic Walking. Dystans, jaki będzie trzeba pokonać, to 6,5 km. Uczestnicy rozpoczną bieg przed Stadionem Śląskim, a zakończą przy bieżni stadionu lekkoatletycznego. Część trasy będzie wiodła śladem dawnej kolejki wąskotorowej. W biegu mogą wystartować także dzieci, które spróbują swoich sił na dystansach 200, 400 i 800 metrów. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody.

Podczas III Parkowych Hercklekotów będzie można wziąć udział w zbiórce pieniężnej na rzecz szesnastoletniej Wiktorii Gruszki, zmagającej się z rzadką chorobą Moya-Moya.

Zapisy  potrwają do 29 stycznia lub do wyczerpania limitu (tylko dorośli, limit to 1000 osób) na stronie organizatora. Opłata startowa to 40 złotych.  Na razie zgłosiło się 965 osób.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*