Reklama

W Sosnowcu giną ławki. Od strony Szopienic

Zdjęcie: www.facebook.com/arkadiusz-chęciński.

G. Ż.
Prezydent Sosnowca poinformował, że wyznaczył 5 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawców kradzieży ławek, które zniknęły z okolic Stawików przy granicy z Katowicami.

To, co dzieje się na Stawikach, jest oburzające. Nie przebierając w słowach, po prostu szlag mnie trafia. W ciągu ostatniego tygodnia, z pasa od strony Szopienic, zniknęło 5 ławek. Tak drodzy państwo – 5 ważących kilkadziesiąt kilogramów ławek zostało perfidnie skradzionych. Być może komuś ozdobiły działkę, a być może trafiły w inne miejsce. Na usta cisną się słowa, których użyć tutaj nie mogę – napisał na Facebooku Arkadiusz Chęciński.

Stawiki to miejsce odpoczynku i rekreacji również dla mieszkańców Katowic. Obok są stawy Borki i Morawa, a nieco dalej Hubertusy. Przy Stawikach powstanie monitoring, na który Sosnowiec wyda około 5 mln zł. Za to już teraz 5 tys. zł może zarobić osoba, która wskaże złodziei.

Jeśli ktoś ma informacje na temat kradzieży, powinien skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu (tel. 32 296 12 00, 32 296 12 66, 32 296 12 55 lub mail [email protected]).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*