Reklama

W Katowicach powstanie kolejna hala sportowa

S. K.
Hala powstanie przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Mikołowskiej 131. Ma kosztować ponad 8 mln złotych. Będzie dostępna nie tylko dla uczniów, ale też dla mieszkańców.

Hala będzie połączona z budynkiem szkoły. W głównej sali sportowej znajdzie się boisko do piłki nożnej i ręcznej o wymiarach 20×40 metrów. Będą też na niej wyznaczone pełnowymiarowe boiska do koszykówki (15x28m) i do siatkówki (9x18m). W sali staną dwie trybuny, obie po 80 miejsc. W hali będą też takie niezbędne elementy, jak szatnie i pomieszczenia dla nauczycieli, a także sala do aerobiku i gimnastyki korekcyjnej.

Miasto chce przeznaczyć na budowę hali 8 139 681 złotych. Zainteresowane firmy mogą nadsyłać swoje oferty do 2 czerwca. Przy wyborze brane będą pod uwagę: cena (znaczenie: 60%) i doświadczenie potencjalnego wykonawcy (znaczenie: 40%). Zwycięzca będzie musiał postawić halę do 15 miesięcy od momentu podpisania umowy. Zanim przystąpi do właściwych prac, konieczna będzie rozbiórka znajdujących się na terenie szkoły biblioteki, budynku gospodarczego, asfaltowego boiska i stojących przy nim trybun.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*