Reklama

Utrudnienia na S86. Trwa montaż pętli indukcyjnych

Zdjęcie poglądowe.

Redakcja
Rozpoczął się montaż pętli indukcyjnych na drodze pomiędzy Katowicami a Sosnowcem. Na trasie S86 tworzą się korki.

Dzisiaj ruszyły prace na S86. Są one prowadzone w rejonie rzeki Brynicy, czyli na granicy Katowic i Sosnowca. Od rana tworzą się korki, ponieważ roboty drogowe wymagają wyłączenia pasów ruchu. W środę prace prowadzone są na jezdni z Sosnowca do Katowic. Najpierw zablokowano prawy pas, a następnie środkowy. Dzisiaj utrudnienia powinny potrwać do około 15.00.
Jutro, w czwartek (27 kwietnia), taki sam plan przyjęto dla jezdni z Katowic do Sosnowca. Montaż będzie prowadzony w tym samym rejonie. Pod warunkiem, że nie będzie padało, prace powinny również potrwać od 6.00 do 15.00. Kierowcy muszą przygotować się na to, że przejazd na tym odcinku zajmie trochę dłużej.

Montaż pętli indukcyjnych jest związany z odtworzeniem systemu ciągłego pomiaru ruchu na S86 po zeszłorocznej wymianie nawierzchni, która odbyła się jesienią.


Tagi:

Komentarze

 1. pętla 27 kwietnia, 2023 at 3:19 pm - Reply

  Bo każdy pomysł żeby utrudnić ruch samochodziarzom jest dobry.

 2. Bercik 26 kwietnia, 2023 at 7:20 pm - Reply

  Bo nie można tego zrobić w nocy. Brak słów.

  • Maras 27 kwietnia, 2023 at 11:08 am Reply

   Nie można też było tego zrobić gdy wymieniano nawierzchnię.

   • Michał 27 kwietnia, 2023 at 11:27 am Reply

    W Polsce przecież to norma, że najpierw się kończy główną robotę a potem się dopiero komuś przypomina, że przecież jeszcze trzeba było zrobić to i tamto. Zaraz jeszcze im się coś przypomni i za chwilę znowu porobią jakieś ograniczenia na tym odcinku.

Dodaj komentarz

*
*