Reklama

Trzy dni imprez w Fabryce Porcelany, czyli Śląski Targ Nocny

Ł. K.
Fabryka Porcelany zamieni się w nocny targ. Przez cały sezon letni będą się tu odbywały imprezy. Muzyka, jedzenie i tańce mają gościć przy Porcelanowej co tydzień. W piątek otwarcie Śląskiego Targu Nocnego.

Organizatorzy będą serwowali mieszkańcom Katowic nowe nocne atrakcje co tydzień. O co chodzi? Przede wszystkim o jedzenie. Wśród wystawców będą katowickie lokale m.in. Naszebao, Mad Mick, Botanika, Imbir i Ryż i Mint. Łącznie kilkanaście miejsc, w których można będzie spróbować różnych smaków. Pojawią się też inne stoiska m.in. odzieżowe, z biżuterią, ceramiką i bielizną. Jednak zakupy to nie wszystko. Będzie pokaz filmu „Delikatność” z Audrey Tautou w roli głównej.

Przeczytaj też: Kino letnie w Fabryce Porcelany [REPERTUAR]

Poza tym, w piątek na scenie o godzinie 20 zagra Holak. Później, około 22, rozpocznie się  impreza z DJ-ami na dziedzińcu. Gwiazdą wieczoru będzie Ghostpoet. Tańce mogą potrwać nawet do 6 rano. Kolejny dzień to kolejni artyści. W sobotę wystąpią Fair Weather Friends i Picka Boyz. Z kolei niedziela w Fabryce Porcelany ma upłynąć w rodzinnej atmosferze. Będą bańki mydlane, malowanie twarzy, zjeżdżalnia i plac zabaw. Wstęp na Śląski Targ Nocny jest darmowy. Godziny otwarcia: piątek i sobota – od 17 do 2, niedziela – od 14 do 21. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*