Reklama

Zaginęła 22-letnia Agnieszka. Koleżanki znalazły list pożegnalny [AKTUALIZACJA]

Redakcja
Zaginęła 22-latka z Katowic. Agnieszka Smolarek wyszła z mieszkania na os. Gwiazdy, a w jej pokoju znaleziono list pożegnalny. Od wczoraj policja szuka młodej kobiety.

Trwają poszukiwania 22-latki, która w swoim wynajmowanym pokoju na os. Gwiazdy zostawiła list pożegnalny. 22-letnia Agnieszka S. wyszła z mieszkania przy al. Roździeńskiego w poniedziałek, 11 grudnia, w godzinach popołudniowych. Jeszcze o godz. 14.00 jedna ze współlokatorek słyszała, że Agnieszka jest w swoim pokoju. Jednak po kilku godzinach, w trakcie których nie było z nią kontaktu, koleżanki postanowiły wyważyć drzwi do jej pokoju. W środku znalazły list pożegnalny, a około godz. 18.00 zgłosiły sprawę na policję. Zdaniem koleżanek, Agnieszka od kilku dni zachowywała się w niepokojący sposób. Nie wychodziła z pokoju, nie jadła i nie chciała z nikim  rozmawiać.
Intensywne poszukiwania 22-latki zaczęły się wczoraj wieczorem. Jak informuje oficer prasowa KMP w Katowicach podkom. Agnieszka Żyłka, w nocy były wykorzystywane drony z kamerami termowizyjnymi. Policjanci są w wielu miejscach na terenie miasta, przeczesują m.in. parki i tereny leśne. Rysopis zaginionej Agnieszki Smolarek: 166 cm wzrostu, włosy koloru ciemny brąz – proste do pasa, oczy koloru zielonego, szczupła budowa ciała. Znaki szczególne: zmiany skórne spowodowane łuszczycą. Była ubrana w  kurtkę puchową, czarną czapkę z białym znaczkiem, czarne spodnie i białe, sportowe buty.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej kobiety, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 85 125 55, 47 85 126 66, 47 85 127 77  lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Aktualizacja, godz. 12.30

Po godz. 10.00 poszukiwania zostały zakończone. Policjanci znaleźli ciało 22-latki na terenie Doliny Trzech Stawów.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*