Reklama

Tragiczny wypadek na DK81. Jedna osoba nie żyje

Redakcja
Śmiertelny wypadek na wiślance. W Pawłowicach na DK81 doszło do czołowego zderzenia. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a kilka jest rannych.

Tragiczny wypadek na wiślance. W miejscowości Pawłowice akcja służb trwa od wielu godzin. Dzisiaj po godz. 11.00 doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W zdarzeniu na DK81 w Pawłowicach brał udział autobus i samochód osobowy. Policja od razu informowała o tym, że kilka osób jest poszkodowanych. Okazało się, że wypadku nie przeżyła jedna osoba. Kobieta, pasażerka osobowego volkswagena, zginęła na miejscu mimo reanimacji. Kierowca po przywróceniu funkcji życiowych został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Jego stan jest ciężki. Wśród rannych są też 4 osoby, które podróżowały autobusem. Ich życiu nie zagraża bezpieczeństwo.

Jak wynika ze wstępnych  ustaleń policjantów, autobus wycieczkowy jadący w kierunku Katowic, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdami jadącymi przed nim zjechał w lewo. Przeciął pas zieleni jezdnię i zderzył się czołowo z osobowym volkswagenem. Teraz śledczy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*