Reklama

Świetne wyniki portalu Katowice24.info

Redakcja
W sierpniu portal Katowice24.info miał 100 000 unikalnych użytkowników. To kolejny miesiąc, w którym liczba czytelników naszego portalu rośnie. Podobnie jak liczba odwiedzin i odsłon.

Mimo wakacji, w czasie których zwykle ludzie mniej korzystają z mediów, portal Katowice24.info zanotował bardzo dobre wyniki. Według Google Analytics w lipcu naszą stronę odwiedziło 82 000 unikalnych użytkowników (unikalne adresy IP), którzy weszli na portal 142 000 razy i wykonali 209 000 odsłon. Z kolei w sierpniu sto tysięcy użytkowników odwiedziło nas 166 000 razy, a liczba odsłon wzrosła do 240 000. Tak dobre wyniki były możliwe, jak zawsze, dzięki unikalnym treściom i tematom, rzetelnym tekstom, komentarzom oraz relacjonowaniu bieżących wydarzeń. W trakcie wakacji największym zainteresowaniem cieszył się tekst, w którym ujawniliśmy, że Ministerstwo Obrony Narodowej domagało się demontażu ekranów akustycznych i likwidacji zieleni przy al. Roździeńskiego przed defiladą wojskową. Wielu czytelników śledziło też nasze doniesienia po ulewie, która spowodowała poważne straty w Katowicach oraz teksty o programie „Mieszkanie za remont”. Niezmiennie duże zainteresowanie budzą publikacje o nowych inwestycjach biurowych i mieszkaniowych. – To, że z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej czytelników, nie jest przypadkiem. Naprawdę bardzo ciężko pracujemy, żeby tworzyć portal, od lektury którego mieszkańcy Katowic i metropolii będą zaczynać dzień. Nie idziemy na skróty. Cieszy nas też to, że naszą pracę i wyniki dostrzegają kolejni reklamodawcy, bo dzięki nim możemy się rozwijać – komentuje Grzegorz Żądło, redaktor naczelny Katowice24.info.

W ślad za wzrostem liczby czytelników portalu idzie też coraz większa liczba fanów w mediach społecznościowych. Na koniec sierpnia obserwowało nas na Facebooku 24 400 osób, a na Twitterze 1070. Filmy umieszczone przez nas na kanale Youtube zostały obejrzane w czasie wakacji 120 000 razy, a do naszego newslettera zapisanych było 1500 osób.

Dziękujemy za zaufanie i polecamy się dalszej uwadze.


Tagi:

Komentarze

  1. Czytelnik 3 września, 2019 at 10:34 am - Reply

    Gratulacje! Życzę 200.000 we wrześniu. Najlepszy portal o Katowicach

Dodaj komentarz

*
*