Reklama

Startuje kolejna loteria w Galerii Libero. Do wygrania mieszkanie w Katowicach

Redakcja
W poniedziałek wystartował kolejny etap akcji promocyjnej Libero, w której klienci walczą o tysiące nagród o łącznej wartości ponad 1 mln zł. W puli pierwszego etapu Loterii Urodzinowej do końca wakacji rozdanych zostanie ponad 6500 biletów do kina Helios. Udział w akcji to także szansa na nagrodę główną – mieszkanie na osiedlu Murapolu w Kostuchnie.

Dwa tygodnie temu odbył się finał pierwszej dużej loterii Libero. Samochód Skoda Scala wygrał pan Paweł z Katowic. Właśnie rozpoczęła się kolejna promocja. Do wygrania jest m.in. 6500 nagród natychmiastowych – biletów do kina Helios. Z kolei we wrześniu wystartuje drugi etap Loterii Urodzinowej, której uczestnicy będą grać o sprzęt elektroniczny, wakacje i wyjazdy zagraniczne oraz vouchery na zakupy w Libero. Uczestnicy obu loterii mają także szansę na wygranie mieszkania w Katowicach.

PRZECZYTAJ TEŻ:  Miał kupić samochód, a wygrał. Wielki finał loterii w Galerii Libero

Aby wziąć udział w sierpniowej odsłonie Loterii Urodzinowej należy w terminie od 5 do 31 sierpnia zrobić zakupy za co najmniej 50zł (na 1 dowodzie zakupu) i zanieść paragon do Punktu Obsługi Loterii. Za każde wydane 50zł uczestnik może otrzymać 1 kod kreskowy, przy czym maksymalna liczba kuponów wydawanych na podstawie jednego dowodu zakupu to 10 sztuk. Kody należy zeskanować w jednym z oznaczonych infokiosków w Libero i sprawdzić czy udało się wygrać jedną z nagród natychmiastowych. Jeśli los będzie szczęśliwy, maszyna wydrukuje potwierdzenie wygranej, na podstawie którego obsługa loterii przekaże laureatowi nagrodę.

Każdy uczestnik pierwszego etapu Loterii Urodzinowej ma także szansę na wygranie mieszkania. Żeby wziąć udział w grze, trzeba po zagraniu o nagrodę natychmiastową, odebrać z Punktu Obsługi Loterii specjalny voucher, który daje szansę na grę o mieszkanie. Następnie, we wrześniu, październiku lub listopadzie, trzeba ponownie odwiedzić punkt obsługi, wymienić voucher na kupon Loterii i zagrać o nagrodę główną. Będzie nią mieszkanie na Bażantowie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*