Reklama

Samochód i rowery do wygrania. Ruszyła loteria w Galerii Libero

Łukasz Kądziołka
Nagrody za zakupy w Galerii Libero. Ruszyła letnia loteria. Do wygrania są m.in. samochód, rowery i akcesoria sportowe. Im dłuższy paragon, tym większa szansa na wygraną.

Ruszyła loteria paragonowa w Galerii Libero. W letniej odsłonie zabawy klienci mają ponad miesiąc na wygranie wartościowych nagród. Główna to samochód Skoda Scala. Jednak jego losowanie odbędzie się podczas finału. Za to wcześniej możliwe jest zdobycie innych nagród, tzw. natychmiastowych. W puli znalazły się m.in. rowery i akcesoria sportowe, bilety do kina oraz vouchery do kawiarni i restauracji znajdujących w Galerii Libero.

Loteria Letnia potrwa od 17 czerwca do 28 lipca. Aby wziąć udział w loterii, należy zrobić zakupy w centrum handlowym. Kwota na paragonie musi wynosić co najmniej 50 zł. Klient odbiera za taki paragon kartę loteryjną. Następnie kartę trzeba zeskanować w jednym z kiosków multimedialnych. Od razu wiadomo czy udało się wygrać jedną z nagród natychmiastowych. Za jeden paragon można otrzymać maksymalnie 10 kart loteryjnych. Aby powalczyć o nagrodę główną, czyli samochód marki Skoda, należy wypełnić odpowiedni los i wrzucić go do specjalnej urny. Stoisko loteryjne znajduje się obok sceny głównej na poziomie 0.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*