Reklama

Słodkości i kawa na katowickim Rynku w zamian za zdjęcie przy pomalowanych skrzynkach

Redakcja
Gra miejska dla par w Katowicach. Z okazji walentynek każdy będzie mógł dostać słodki poczęstunek. Jednak najpierw trzeba wykonać zdjęcie i udostępnić je przez Instagram.

Motywy nawiązujące do architektury modernistycznej pojawiają się na kolejnych skrzynkach elektrycznych. W akcji w Katowicach chodzi przede wszystkim o poprawienie wyglądu przestrzeni miejskiej. Pomysłodawcy chcieli pokazać, że nawet drobny, estetyczny element dużo zmienia. Jednak to również zwrócenie uwagę na problem wandalizmu. Malowanie rozpoczęło się pod koniec stycznia. Autorem prac na skrzynkach jest Kacper Mutke, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, który nawiązuje czasami do całych obiektów modernistycznych, a czasem do pojedynczych detali.

Jutro, w dzień zakochanych, skrzynki będą dodatkowo elementem gry miejskiej. Nagroda to słodki poczęstunek dla dwojga. Żeby go otrzymać, trzeba zrobić sobie we dwójkę zdjęcie z jedną z trzech pomalowanych skrzynek. Dla ułatwienia organizatorzy podpowiadają, że prace Kacpra można znaleźć już w pobliżu budynku Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Raciborskiej 50, przy ul. Mikołowskiej (okolice sklepu Lewiatan) i przy ul. Słowackiego, na skrzyżowaniu z ul. Matejki. Zdjęcie ze skrzynką należy dodać na Instagram i opisać #modernanaskrzynkach #tauron #katowice.

Każdy, kto pokaże zdjęcie, będzie mógł odebrać dwa ciastka i dwie kawy lub gorące czekolady w punkcie Taurona na katowickim Rynku. Stoisko będzie czynne w godz. 14.00-18.00. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*