Reklama

Sklep z dopalaczami w centrum Katowic został podpalony

Łukasz Kądziołka
Sklep z dopalaczami przy ul. Plebiscytowej został podpalony. Policja ma już sprawcę. To 33-letni mężczyzna. Na miejscu cały czas działają policyjni technicy.

O tym, że nieznany mężczyzna rozbijał szyby lokalu, w którym działa sklep z dopalaczami, pisaliśmy niedawno. Jak wynika z relacji mieszkańców, miał on również grozić podpaleniem sklepu. Nie wiadomo czy to ten sam człowiek podpalił dzisiaj rano drzwi wejściowe lokalu przy ul. Plebiscytowej. Policjanci złapali sprawcę, ale na razie jest za wcześnie na jakiekolwiek szczegóły. Wiadomo jedynie, że to 33-letni mężczyzna.

Ogień w sklepie z dopalaczami pojawił się po godz. 7:30. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która ugasiła niewielki ogień. – Jakaś osoba rozbiła butelki z łatwopalną cieczą i podpaliła wejście. Nasze działania polegały na ugaszeniu i wyprowadzeniu jednej osoby – powiedział kpt. Mateusz Pyrzanowski, rzecznik prasowy PSP w Katowicach.

Na miejscu działają policyjni technicy.


Tagi:

Komentarze

 1. Imie i Nazwisko 10 sierpnia, 2017 at 12:40 pm - Reply

  To jest syf i dobrze ze to podpalili

 2. Mat 9 sierpnia, 2017 at 8:52 pm - Reply

  Brawo dla tego Pana za odwagę, cały sklep powinien pójść z dymem, i byłby w końcu święty spokój z tym „gównem”. Teraz kolej na sklep w Bytomiu przy Agorze . Policja nic z tym nie robi aż szkoda słów..

  • Sebastian 9 sierpnia, 2017 at 11:04 pm Reply

   Mam nadzieję, że tobie również ktoś spali twoją własność bo nie będzie mu odpowiadać. Policja jak i służby które kontrolowały działalność sklep okazały się nieudolne jednak mam nadzieję, że osoba odpowiedzialna za podpalenie trafi za kraty.

   • Mario 13 sierpnia, 2017 at 2:26 pm Reply

    Wiesz co to dopalacze? wiesz jaki to syf? nie? to sie nie udzielaj …

 3. Anonymous.G-300 9 sierpnia, 2017 at 7:08 pm - Reply

  Bardzo dobrze, szkoda tylko że sklep nie poszedł cały z dymem. Za kilka dni znowu otworzą go na nowo. Sklep funkcjonuje juz od kilku miesięcy, jeśli nie więcej a policja nic z tym nie robi po za nakładaniem kar, już dawno powinni zamknąć ludzi którzy to prowadza. Całe katowice widzą że sprzedają tam to gówno.

 4. bł n 9 sierpnia, 2017 at 5:16 pm - Reply

  Dla tego pana!!

 5. Szczera 9 sierpnia, 2017 at 11:19 am - Reply

  Bardzo dobrze zrobił ! Takich sklepów nie powinno być już dawno !

 6. Przemek 9 sierpnia, 2017 at 10:28 am - Reply

  Dopalacze…. Podpalacze 😀

 7. KOSZUTKA.EU 9 sierpnia, 2017 at 9:45 am - Reply

  To był ostatni akt lokalnego dopalania…

Dodaj komentarz

*
*