Reklama

Ryanair świętuje 15 lat w Pyrzowicach. Jest promocja na bilety lotnicze

Redakcja
Jedna z dwóch kluczowych linii lotniczych obecna w Pyrzowicach obchodzi 15-lecie współpracy z katowickim portem lotniczym. Z tej okazji rozszerza ofertę dla podróżnych i wprowadza promocyjne ceny.

Samoloty Ryanair z lotniska w Pyrzowicach latają od 15 lat. Irlandzki przewoźnik z Katowice Airport w tym roku zamierza zrealizować rekordową liczbę lotów. Będzie to 66 lotów rozkładowych tygodniowo, czyli o ponad 40 więcej niż przed pandemią, latem 2019 roku. Wtedy ruch pasażerski był rekordowy.
Jak zapowiada Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, czyli linii wchodzącej w skład grupy Ryanair, ruch lotniczy powoli wraca do stanu sprzed 3 lat. Dlatego przewoźnik decyduje się na rozszerzenie swojej oferty. W kwietniu ponownie wskaźnik wypełnienia samolotów Ryanair przekroczył 90, po raz pierwszy od kilkunastu miesięcy. – Nasz ruch rozkładowy będzie obsługiwany przez 2 samoloty, natomiast największy w historii program lotów charterowych aż przez 5 maszyn – mówi Kaczmarzyk.

Ryanair zaproponuje podróżnym loty na 14 trasach, w tym jednej nowej – do Wenecji. Poza tym samoloty tanich linii lotniczych polecą z Katowic do Aten, Londynu lub Mediolanu oraz do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych jak Sardynia, Sycylia czy Cypr. Z okazji 15-lecia operacji w Katowice Airport i ogłoszenia nowego rozkładu lotów. Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróże z Katowic (do października 2022 roku) w cenach od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie TUTAJ do soboty 14 maja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*