Reklama

Rusza zlot food trucków na katowickim Rynku. Rozdajemy vouchery

Redakcja
Kolejny weekend z food truckami na Rynku w Katowicach. Dzisiaj rozpoczyna się Rynek Smaków. Będzie ponad 20 gastrowozów i muzyka na żywo. Mamy dla was kilka voucherów na posiłki w dowolnym wozie.

Kolejna edycja plenerowej imprezy w samym centrum Katowic. Jak zwykle, w piątek o godz. 12.00, food trucki zaczną serwować swoje dania. Organizatorzy polecają m.in. indonezyjską kuchnię z wozu Rumah Makan oraz dziczyznę w wykonaniu jednego z uczestników Hells Kitchen – Jakuba Wolskiego- w Dzik Food Truck. Oprócz tego pojawią się najbardziej popularne dania i przekąski takie jak burgery, grillowane kanapki, azjatyckie pierożki, owoce w czekoladzie oraz desery i lody. Będą też dwa stoiska z piwami. Poza jedzeniem i piciem w sobotę odbędą się koncerty, a w niedzielę rodzinne warsztaty oraz plenerowy quiz z nagrodami. W sobotni wieczór na scenie zagrają dwa zespoły – Samo Trio i Hengelo.

Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 12.00 i potrwa do 21.00. W sobotę food trucki będą czynne w tych samych godzinach, a w niedzielę od 12.00 do 20.00. Więcej TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na posiłki w dowolnej restauracji na kółkach. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy o godz. 13.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*