Reklama

Rozdajemy vouchery na zlot food trucków na Rynku

Grzegorz Żądło
W piątek rozpoczyna się kolejny zlot food trucków na Rynku w Katowicach. Potrwa do niedzieli. Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na posiłki w gastrowozach.

Tym razem na Rynku zaparkuje ponad 20 food trucków.  Będzie można kupić w nich jedzenie od godz. 12 do 22 w piątek i sobotę oraz od 12 do 20 w niedzielę. Kucharze zaserwują kilka rodzajów amerykańskich burgerów, japońską zupę miłości – ramen, ręcznie robione pierogi, potrawy kuchni meksykańskiej, koreańskiej, włoskiej, czy też azjatyckiej, a na deser przygotują hiszpańskie churros, lody – w wersji klasycznej i tajskiej oraz chrupiące, bąbelkowe gofry. Będzie też lemoniada oraz prossecco.

Jak zawsze, na scenie będzie grał DJ. Dodatkowo cały czas czynna będzie strefa kibica, która znajduje się tuż obok. Dla naszych czytelników mamy 5 voucherów na dania z food trucków. Żeby je zdobyć, trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na FB, a w komentarzu oznaczyć jedną osobę i napisać jakie danie z food trucka najlepiej smakuje w deszczową pogodę i dlaczego . Na odpowiedzi czekamy do godz. 13 w piątekk. Najciekawsze komentarze nagrodzimy voucherami.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*