Reklama

Rośliny, minerały i gady. W Spodku odbędą się potrójne targi

Redakcja
Trzy wydarzenia w jednym miejscu. W Spodku w ten weekend odbędą się targi minerałów, terrarystyczne i roślin.

Intensywny weekend w katowickim Spodku. 5 i 6 lutego odbędą się tam trzy różne wydarzenia targowe. Na antresoli hali widowiskowej zaplanowano targi terrarystyczne, na których będzie można zobaczyć zwierzęta z różnych zakątków świata. Zarówno pająki, gady, jak i owady. Hodowcy pokażą m.in. ptaszniki, jaszczurki, mięczaki, żółwie, węże, skorpiony, gekony czy kameleony. Podczas imprezy możliwy będzie zakup akcesoriów zarówno z zakresu terrarystyki, jak i akwarystyki. Wstęp w godzinach 10.00-17.00 (sobota), 10.00-15.00 (niedziela) kosztuje 6 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18-tego roku życia), pozostałe osoby – 12 zł. Dzieci do lat 5. wchodzą bezpłatnie. Więcej TUTAJ.

Tuż obok zielone targi, gdzie dostępny będzie duży wybór roślin. Jednak pojawi się też sporo wystawców z innymi produktami zainspirowanymi naturą. Goście znajdą tu świece sojowe, wykonane z ekologicznych materiałów torby, dywany czy myjki. Do domu i dla kwiatów będzie można znaleźć nie tylko donice, ale również makramy. Poza tym propozycje dla urody – naturalne olejki do aromaterapii, mydła, peelingi, masła do ciała i pomadki. To tylko niektóre z produktów, w które będzie można się zaopatrzyć. Wstęp na targi jest bezpłatny. Będą otwarte w godz. 10.00-18.00. Więcej TUTAJ.

Na płycie Spodka jeszcze inna propozycja. Giełda minerałów i biżuterii, czyli GeoExpo. To oferta dla każdego, kto chce poznać piękno natury i niektóre z tych darów zabrać do domu. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o bogatą ofertę kamieni, których nie da się znaleźć w sklepach. W ofercie minerały i kamienie szlachetne, a także ręcznie wykonana biżuteria. Giełda będzie czynna w godz. 10.00-18.00. Wstęp kosztuje 6 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18-tego roku życia), pozostałe osoby – 12 zł. Dzieci do lat 5. wchodzą bezpłatnie. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*