Reklama

Pseudokibice Ruchu Chorzów, którzy okradli stoisko GKS Katowice w Galerii Libero, zostali zatrzymani [WIDEO]

Redakcja
Policja zatrzymała już 8 pseudokibiców Ruchu Chorzów, którzy podejrzewani są o kradzież gadżetów z logo GKS Katowice. Do zdarzenia doszło w sobotę kilka minut po godz. 16 w Galerii Libero.

Do stoiska promocyjnego GKS Katowice w Galerii Libero podeszło kilkanaście osób. Najpierw doszło między nimi i obslugą stoiska do pyskówki, a następnie kibole ukradli 5 szalików, koszulkę i kilkanaście smyczy. Łączna wartość skaradzionych rzeczy wyniosła około 1100 zł. Jednego ze sprawców złapali ochroniarze. Pozostali zostali zatrzymani wczoraj i dzisiaj rano. Najstarszy ze sprawców, 25-latek z powiatu mikołowskiego (ten, którego złapała ochrona) usłyszał już zarzut kradzieży. Przyznał się do postawionego zarzutu, złożył wyjaśnienia i poddał dobrowolnie karze. Pozostali mężczyźni i dzieci w wieku od 16 do 25 lat zarzuty dopiero usłyszą. Pochodzą z powiatu mikołowskiego i Katowic.

Sprawcy zostali rozpoznani dzięki nagraniom z monitoringu. Większość nie miała zasłoniętych twarzy. Policja w dalszym ciągu analizuje nagrania, bo napastników było łącznie kilkunastu.


Tagi:

Komentarze

 1. Łukasz 4 grudnia, 2018 at 12:35 pm - Reply

  A nie lepiej byłoby podać ich adresy i twarze?

 2. Marek 4 grudnia, 2018 at 12:18 pm - Reply

  Ale popisówka policji,mordercy,gwałciciele, złodzieje co kradną grube miliony chodzą po ulicy a oni złapali osoby co szkody za 1100 zł zrobili. Żenada…

  • Grzegorz Żądło 4 grudnia, 2018 at 1:14 pm Reply

   Żenadą są takie komentarze.

   • Irek 4 grudnia, 2018 at 9:29 pm Reply

    Nie rozumiesz sedna sprawy, chodzi o to że angażują min 20 policjantów do rozpracowania złodziei i kradzieży a prawdziwi bandyci chodzą po ulicach i nikt ich jakoś nie potrafi złapać

    • Grzegorz Żądło 4 grudnia, 2018 at 9:39 pm Reply

     Już wyraziłem swoje zdanie w poprzednim komentarzu, a kolejny tylko mnie w tym zdaniu utwierdza.

     • Marta 4 grudnia, 2018 at 10:46 pm Reply

      Pewnie jesteś gliniarzem dlatego ich bronisz…

      • Grzegorz Żądło 5 grudnia, 2018 at 7:37 am Reply

       Tak, tak, jestem policjantem, który w czasie wolnym prowadzi portal Katowice24.info. O matko i córko…

Dodaj komentarz

*
*