Reklama

Przyjaciele będą wspominać Marcina Babko

Szymon Kosek
Zginął tragicznie w młodym wieku. Przyjaciele i znajomi chcą go wspomnieć tak jak lubił, czyli muzycznie. Koncert Życia Marcina – Przyjaciele Marcinowi Babko odbędzie się w sobotę 11 lutego. Na scenie kinoteatru Rialto wystąpi m.in. Muariolanza i Janek Samołyk.

Podczas koncertu zagrają artyści współpracujący z Marcinem Babko w różnych dziedzinach sztuki. Wystąpią: Agnieszka Łapka i Mirek Rzepa, Czary Mary Koszmary i Ćmy, hipiersoniK, Marek Jałowiecki, Karpaty Magiczne, Muariolanza, Cuefx, Janek Samołyk. Będą też niespodzianki. Początek o godz. 19. Bilety na koncert kosztują 5 złotych, zarówno na parterze (miejsca stojące), jak i na balkonie. Wciąż można je kupić na stronie filmowa.net. Zostało jeszcze sporo wolnych miejsc.

Marcin Babko był dziennikarzem muzycznym, animatorem kultury i wokalistą. Śpiewał m.in. w Muariolanzie. Pisał książki biograficzne: „Ziuta blues” o Ireneuszu Dudku i „Otwórz oczy” o zespole Coldplay. Był też założycielem wytwórni Sadza Soap, produkującej mydło z dodatkiem węgla. Zginął tragicznie w niedzielę 27 listopada  2016 roku w wieku 41 lat.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*