Reklama

Potrącenie pieszego na os. Paderewskiego

fot. Paulina Wachholz.

Redakcja
Pieszy został potrącony na przejściu dla pieszych. Na miejscu jest policja i pogotowie ratunkowe. Osoby jadące na os. Paderewskiego muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na os. Paderewskiego pieszy został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło chwilę przed godziną 16.15 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Granicznej i Ofiar Katynia. Na razie nie wiadomo jak poważne obrażenia ma osoba potrącona. Jednak jej stan nie zagraża życiu. Na miejscu jest karetka pogotowia ratunkowego. Przez kilkadziesiąt minut ul. Graniczna była częściowo zablokowana. Teraz ruch powoli wraca do normy.


Tagi:

Komentarze

 1. Grażyna 26 kwietnia, 2018 at 11:24 am - Reply

  Czy wiadomo coś o stanie potrąconej?

 2. kamil 26 kwietnia, 2018 at 7:39 am - Reply

  A ja uważam że przyczyna wypadków tez jest zła organizacja ruchu bo dlaczego lewy pas jest tylko do skrętu w lewo do Lidla jak prawy ma zielone na wprost to z tego lewego też powinna być uprawniona jazda na wprost i w lewo.
  Kierowcy którzy jadą dwoma pasami w kierunku wsch. są zaskakiwani że z lewego pasa można skręcać tylko w lewo do LIdla potem sa przepychanki i wyścigi bo oni chcą jechać na wprost.

 3. Katarzyna 24 kwietnia, 2018 at 9:30 pm - Reply

  To przejście jest bardzo niebezpieczne. Radar lub przeszkody przed pasami są konieczne. Jako mueszkanka osiedla apaluję do odpowiedzialnych za to osób! Tam przecież jest szkoła.

 4. Mieszkanka Osiedla 24 kwietnia, 2018 at 7:52 pm - Reply

  Niestety od dawna apelujemy o zmianę organizacji ruchu w tym miejscu. Światła zapewne były by bezpieczniejsze. Zachowujemy szczególną ostrożność w tym miejscu.

Dodaj komentarz

*
*