Reklama

Śmiertelne potrącenie na pasach w Nikiszowcu

Redakcja
Tragiczny wypadek w Katowicach. W Nikiszowcu piesza została potrącona na pasach i zginęła na miejscu. To pierwsze śmiertelne potrącenie w Katowicach w tym roku.

Potrącenie pieszej w Katowicach. Dzisiaj przed godziną 11.00 doszło do wypadku w dzielnicy Nikiszowiec. Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych na ul. Szopienickiej, na wysokości kopalni „Wieczorek”. Gdy była na pasach, uderzył w nią samochód marki Volkswagen. 60-letnia piesza została poważnie ranna. Jak informuje sierż. szt. Maciej Bajerski, kobiety nie udało się uratować. Zginęła na miejscu. Kierowca, który spowodował śmiertelny wypadek, był trzeźwy.


Tagi:

Komentarze

 1. Kuzyn 14 stycznia, 2020 at 11:49 pm - Reply

  Od dawna było zgłaszane żeby w tym miejscu coś zrobić, np. sygnalizacje świetlna postawić, bo ograniczenia prędkości nie daja za wiele to padła piękna propozycja zeny to zgłosić do budżetu obywatelskiego.
  Proponuję, żeby w ramach tego budżetu zgłosić referendum w sprawie odwołania obecnego prezydenta miasta.

 2. Obywatel 11 stycznia, 2020 at 11:24 am - Reply

  Znowu tragedia.
  Kiedy się to skończy i ludzie bezpiecznie dojdą i dojadą do swoich domów.

 3. Anonimowy 10 stycznia, 2020 at 6:25 pm - Reply

  Anon komentarz kompletnie nie na miejscu. Jak nie masz niczego wartościowego do powiedzenia to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.

  Szczere kondolencje dla rodziny, stracić kogoś z dnia na dzień i to jeszcze z winy kogoś obcego.

 4. Anon 10 stycznia, 2020 at 5:28 pm - Reply

  Dobrze że pieszy może wchodzić bez rozglądania się pod auta uff

 5. Ss 10 stycznia, 2020 at 4:23 pm - Reply

  To wszystko przez to ze w katowicach samochod moze wszystko!!!! A wladza nic tym miescie nie robi a wrecz pozesza i chce budowac nowe drogi!!!! I dsje pozwolenia na budowe prawie w parkach biurowcow to jeszcze sprawka uszoka bo dal na to pozwolenie !!!! A w centrum na chodnikach to sa same samochody zamiast pieszych ul.francuska i wiele innych!!!! Taka wladza…..

  • gustav 11 stycznia, 2020 at 3:22 pm Reply

   Przecie sami żeśmy sobie ją wybrali

Dodaj komentarz

*
*