Reklama

Pobili dwie osoby w centrum Katowic. Policja prosi o pomoc

Redakcja
Mężczyźni pobili przypadkowych przechodniów w centrum Katowic. Przestali tylko dlatego, że w pobliżu pojawili się świadkowie. Policja publikuje wizerunek jednego ze sprawców.

Dwóch mężczyzn zostało pobitych w centrum Katowic. 27-latek i jego o rok starszy kolega szli w kierunku przystanku przy ul. Skargi. Nagle zaczepił ich mężczyzna. Najpierw uderzył w twarz i brzuch 27-latka. Następnie, razem z drugim mężczyzną, zaczęli bić 28-latka. Mężczyźni przestali po tym jak zareagowali świadkowie. Obydwaj poszkodowani nie odnieśli poważnych obrażeń. Sprawcy odeszli w kierunku przystanku i wsiedli do autobusu nr 808, ale po chwili z niego wysiedli. Wszystko działo się 12 sierpnia, nad ranem, około godz. 4.35. Do pobicia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Stawowej i Mickiewicza. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców. Wizerunek jednego z nich został zarejestrowany przez kamerę.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555,  [email protected].


Tagi:

Komentarze

  1. Igor 18 września, 2018 at 10:26 pm - Reply

    Stoi cwaniak w autobusie i szuko następnej ofiary,Boże co za tępi ludzie są na tym świecie ,brak słów.

Dodaj komentarz

*
*