Reklama

Po raz kolejny tuż po świętach odbędzie się widowisko „Betlejem w Spodku”

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Katowice będą pierwszym miastem na trasie koncertowej widowiska „Betlejem w Polsce”. W sumie koncert charytatywny obędzie się w 10 miejscach. Do Spodka będzie można wybrać się tuż po świętach, 28 grudnia.

Podczas widowiska artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy. Będzie im towarzyszyć Międzynarodowy Zespół Muzyczny pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego. W sumie na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior,
Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk oraz Mietek Szcześniak.

Będzie można posłuchać zarówno polskich kolęd, jak i najpiękniejszych pieśni bożonarodzeniowych z całego świata.

Kupując bilet na widowisko, każdy zostaje Ambasadorem Miłosierdzia. Dochód z trasy koncertowej zostanie bowiem przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Podobnie jak dochód ze sprzedaży albumu płytowego Pokój Wam! Live z udziałem m.in.: Dawida Kwiatkowskiego, Bovskiej, Grażyny Łobaszewskiej oraz Kamila Bednarka.

Koncert Betlejem w Spodku rozpocznie się o godz. 18 w piątek 28 grudnia. Bilety kosztują 50 i 80 zł. Można je kupić TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*