Reklama

Oszust poszukiwany przez policję. Są nagrania z monitoringu

Redakcja
Mężczyzna oszukiwał sprzedawców w Katowicach. Policja opublikowała dzisiaj wizerunek oszusta. Nagrania z monitoringu mają pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Oszukiwał sprzedawców w Katowicach, a teraz jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna działał zawsze w podobny sposób. Kupował tani produkt i podchodził do kasy. Tam płacił banknotem o wysokim nominale. Oszust wykorzystywał moment, w którym sprzedawca wydawał resztę. Chował jeden z banknotów do kieszeni i oskarża personel o to, że źle wydał resztę. Takich oszustw mężczyzna musiał dokonać kilka. W maju i w czerwcu był na jednej z katowickich stacji paliw, ale tylko za pierwszym razem udało mu się oszukać pracownika. Policjanci ustalili, że mężczyzna pojawiał się z takim zamiarem również w innych placówkach handlowo-usługowych.

Policja prosi o pomoc z ustaleniu tożsamości mężczyzny na podstawie nagrania z monitoringu. Poza tym osoby, które mogły paść ofiarą oszustwa również są proszone o kontakt. Informacje można przekazywać pod numerem tel. 32 200 2555, 32 200 3500, 32 200 3516 lub 112 oraz na e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*