Reklama

Nowe połączenie z Katowic do Wiednia

Ł. K.
Autobusy będą zabierały pasażerów z Katowic do Wiednia dwa razy dziennie. Czeski przewoźnik LEO Express oferuje dwie klasy podróży. Do stolicy Austrii będzie można dojechać już za kilkadziesiąt złotych.

Wcześniej w Katowicach zatrzymywał się autobus, kursujący na trasie Kraków-Wiedeń. Od dzisiaj LEO Express uruchamia nowe połączenie. Pierwsze na rynku, które połączy austriacką stolicę z takimi miastami jak: Łódź, Zabrze i Gliwice. Przewoźnik nie ukrywa, że chce rywalizować o pasażerów m. in. z Polskim Busem. – Chcielibyśmy połączyć Śląsk z naszą siecią kolejową. Dzięki tej nowej linii jest to możliwe – mówi Peter Jančovič, dyrektor handlowy LEO Express.

Główna baza przewoźnika znajduje się w Bohuminie. Stamtąd bez problemu pasażerowie przesiądą się na kolejowe połączenia m. in. do Pragi lub na Słowację, do Popradu. Wszystko przy zakupie jednego biletu. Po drodze do Wiednia autobusy zatrzymują się na każdym lotnisku.
Leo Express

Przy rezerwacji pasażer może wybrać klasę podróży, ekonomiczną lub biznesową. Ta druga ma wygodniejsze fotele, w cenie podróży jest jeden darmowy napój, a w jej trakcie można kupić dodatkowe przekąski. Obydwie klasy zapewniają podróżnym obsługę stewarda, dostęp do WiFi (w Polsce i za granicą) oraz gniazdka elektryczne.

Nowe połączenie kursuje na trasie: Warszawa – Łódź – Częstochowa – Katowice – Gliwice – Zabrze – Bohumin – Ostrawa – Ołomuniec – Brno – Wiedeń.

Ceny za podróż z Katowic do Wiednia zaczynają się od 19 zł (klasa ekonomiczna). Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*