Reklama

Noc świętojańska w Parku Śląskim. “Elka” do północy, seans w Planetarium i widowisko w Wesołym Miasteczku

Łukasz Kądziołka
Będzie można zobaczyć zachód słońca z kolejki “Elki”, obejrzeć specjalny rockowy seans Planetarium Śląskiego i widowisko w Wesołym Miasteczku. To tylko niektóre atrakcje Nocy świętojańskiej w Parku Śląskim.

W pierwszą sobotę tego lata odbędzie się Noc świętojańska, podczas której będzie można korzystać z atrakcji Parku Śląskiego w nocy. Dłużej, bo do północy, chętni przejadą się kolejką “Elką”. Bilety w standardowej cenie można kupić w kasach lub biletomatach na miejscu (cennik jest dostępny TUTAJ). W planetarium odbędzie się specjalny pokaz filmu, który zabierze widzów na poszukiwanie głazów z kosmosu. A to wszystko w rytmie rock’a. Projekcja odbędzie się o godzinie 20. Więcej informacji na temat biletów TUTAJ.

Kolejną atrakcją będzie nocny bieg na 5 km. Zapisy już się skończyły. Po zawodach, w atrakcyjnej cenie, chętni przejdą trasami Śląskiego Parku Linowego. Swoje bramy otworzy też w nocy Śląskie Wesołe Miasteczko, w którym odbędzie się widowisko nawiązujące do świętojańskiej tradycji. W programie m.in. puszczanie płonących wianków na stawie, łucznicy z płonącymi strzałami, ognisko na pływającej platformie, tancerze i korowód bębniarzy. Czynne będą karuzele rodzinne i te bardziej ekstremalne. Będzie też pokaz UV Dance i Fire Live Act. Wesołe miasteczko ma być otwarte od 21 do północy. Bilety kosztują 35 zł (online) i 39 zł (na miejscu). Można je kupić TUTAJ.

Pełny program wydarzeń Nocy świętojańskiej w Parku Śląskim jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*