Reklama

Narodowcy wieszają zdrajców w Katowicach. Bardzo słaba frekwencja podczas pikiety

Ł. K.
Narodowcy sprzeciwiają się działaniom posłów Platformy Obywatelskiej po Marszu Niepodległości. Powiesili na szubienicach zdjęcia polityków. Słabą frekwencję tłumaczą tym, że akcja była spontaniczna.

Wieszali zdjęcia posłów opozycji, bo chcą ukarać, ich zdaniem, zdrajców. Przekonywali też, że nawet jak minister Szyszko wytnie wszystkie drzewa w Polsce, to szubienic nie zabraknie. Zabrakło za to chętnych do udziału w pikiecie zorganizowanej przez śląski Ruch Narodowy.

W całej akcji chodziło o sprzeciw wobec działań zwłaszcza europosłów Platformy Obywatelskiej. – Wyrażenie sprzeciwu wobec pomówień przede wszystkim zachodnich demoliberałów i ich mediów przeciwko Polakom wyrażającym swoją dumę w trakcie Marszu Niepodległości, ale także sprzeciwiamy się tym europosłom z Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali przeciwko Polsce w rezolucji w Parlamencie Europejskim – tłumaczy Jacek Lanuszny, prezes Ruchu Narodowego na Śląsku.

Zgromadzenie na pl. Sejmu Śląskiego zostało zarejestrowane na 100 osób, a przyszło około 30. Mimo że zaangażowane były aż 4 ugrupowania, czyli Ruch Narodowy Region Śląsko-Zagłębiowski, Młodzież Wszechpolska – Okręg Śląski, Górnośląskie Stronnictwo Narodowe i ONR Brygada Górnośląska (Narodowe Katowice). Jak mówi Lanuszny, manifestacja była zorganizowana spontanicznie i miała być symboliczna.


Tagi:

Komentarze

 1. Elena 4 stycznia, 2018 at 9:27 am - Reply

  w jakim my kraju żyjemy 🙁

 2. Michał 26 listopada, 2017 at 6:05 pm - Reply

  Ale mają tępe ryje ci narodowcy.

 3. Wojtas 26 listopada, 2017 at 11:57 am - Reply

  Putin zrobił “porządek” w Rosji i pokazał na Ukrainie na co go stać a teraz przyszedł czas na Europę a w szczególności Polskę. Polską zawsze była cierniem w polityce Rosji więc kawałek po kawałku wyrywa ją że wspólnoty europejskiej. O Ukrainie już nikt nie myśli jako przyszłym członki UE i oto chodziło. Wystarczy zagrać na patriotycznych skrzypcach a sami się zniszczyły. Putinowi maży się wielkie imperium i z tego co widać osiągnie swój cel . Szwedzkie wywiad dwa lata temu donosił że ROSJA JEST GOTOWA DO WOJNY . Czy ona przypadkiem już się nie zaczęła?

  • Chriss 26 listopada, 2017 at 7:43 pm Reply

   Wojtas. Marzenie bierze się od mary. Więc “marzy się” piszemy przez “rz”. Zapamiętaj!

 4. df 26 listopada, 2017 at 11:43 am - Reply

  Ścierwo fasztystkowskie PAŁOWAĆ!!!

 5. sygnalista 26 listopada, 2017 at 11:42 am - Reply

  Faszyzm – z języka włoskiego fasci lub fasces – oznacza związek, pęk rózg. Faszyzm jest ideologią, która opiera się na totalitaryzmie, kulcie wodza i państwa. Jego charakterystyczną cechą jest również prymat władzy państwowej nad wolnością jednostki. Podstawowymi pojęciami składającymi się na ideologię faszystowską są – nacjonalizm, korporacjonizm, imperializm i etatyzm.
  Faszyzm jak każdy totalitaryzm oparty był na kulcie wodza, we Włoszech był nim Duce – Benito Mussolini, w Hiszpanii był to Caudillo – Francisco Franco a w Niemczech – Führer – Adolf Hitler. Faszystowskie państwo było państwem nastawionym na przemysł zbrojeniowy, w którym obowiązywały zasady gospodarczego korporacjonizmu i etatyzmu. Zlikwidowano całkowicie opozycję polityczną, rozprawiono się z przeciwnikami. Faszyzm to dyktatura.
  Najważniejszym pojęciem w państwie faszystowskim był naród. Naród to obywatele, prawowici właściciele danej ziemi, którzy z pokolenia na pokolenie władali danymi terenami. Nad narodem sprawował władzę wódz, którego decyzje i wola były niepodważalne. Wódz był charyzmatyczny i stanowczy, a realizacja jego polityki wkraczała w sfery całego życia społecznego. Dyktatura…

 6. piotr 26 listopada, 2017 at 11:30 am - Reply

  to znaczy czyja duma została urażona?tego zdemoralizowanego,chorego z nienawiści do wszystkich i wszystkiego co się rusza,odmóżdżonego Narodowca,mieniącego się patriotą?czy tak?bo jeśli tak to szkoda czasu na okazywanie zainteresowania się tymi bezmózgami.

 7. Iwona 26 listopada, 2017 at 9:51 am - Reply

  Jakby dali znać na portalach społecznościowych, to byłoby więcej ludzi. A zdrajcom naley się banicja.

  • Wojtas 26 listopada, 2017 at 12:08 pm Reply

   To kiedy się pakujesz?

  • awajz 26 listopada, 2017 at 10:09 am Reply

   Płaszczak w zaciszu domowym klaszcze że jego rasiści rosną w siłę

 8. Nicki 26 listopada, 2017 at 9:40 am - Reply

  Olać idiotów! Oni tylko się cieszą jak małe psychole na rozgłos

  • Chris 26 listopada, 2017 at 12:09 pm Reply

   Też tak myśle.. chociaż, z drugiej strony podobnie myśleli Niemcy w latach 1930 (“Hitler? to jakiś komik – olać go”) … do czasu oczywiście..

 9. M.L 26 listopada, 2017 at 8:48 am - Reply

  Gdzie Błaszczak?! Gdzie policja?!

 10. Jones 26 listopada, 2017 at 7:31 am - Reply

  Niech sie sami powieszą!!

 11. Dariusz 26 listopada, 2017 at 6:34 am - Reply

  dlaczego nie interweniowala policja…. po takim czyms powinny isc od razu zawiadomienia do prokuratury

 12. Aleksandra 26 listopada, 2017 at 12:11 am - Reply

  Jeżeli nie będzie zdecydowanego potepienia takich pikiet przez władzę, to dają przyzwolenie na wszystko! Czyli agresja w dwie strony. Kto sieje wiatr, zbiera burzę!

 13. marylka 26 listopada, 2017 at 12:05 am - Reply

  Narodowcy powinni najpierw pojśc do szkoły poznać historię ekonomie i prawo i nauke o społeczeństwie Wówczas by sie nie ośmieszali i nas nie ośmieszali w swiecie.Juz swój popis mieli na marszu niepodległości Wykrzykując hasła rasistowskie cały świat się dowiedział, że u nas promuje się faszyzm Kto teraz z obcokrajowców uwierzy, ze obozy zagłdy takie jak Oświęcim czy Majdanek to nie polskie? no kto?

 14. Stanisław Bodzianny 26 listopada, 2017 at 12:00 am - Reply

  Patrzę na to zdjęcie i uwierzyć nie potrafię , Jarosławie Kaczyński tego chciałeś !!! ludzie obudzcie się bo poleje się krew , ktoś to musi przerwać !!!

 15. Wojciech 25 listopada, 2017 at 11:57 pm - Reply

  Inspirowani przez ruski wywiad nacjonalistyczni ignoranci.
  Przecież doskonale wiadomo, że Rosja w Europie rozgrywa swoje interesy za pomocą ruchów nacjonalistycznych, ponieważ tam ma dobre podstawy ideologiczne, żeby promować swoje interesy:

  – rozbicie UE,
  – podział na Europę zachodnią i wschodnią,
  – podjudzanie wrogości wobec Ukrainy przez konflikty na tle historycznym,

  A dalej znajdują się głąby, które łykają te bzdury i nie przyjmują do wiadomości, że realizują tak na prawdę politykę rosyjską, destabilizacji europejskiej i wyciągania Polski ze strefy wpływów zachodu. Skończy się to tym, że będziemy taką trochę drugą Ukrainą.

 16. Wqw 25 listopada, 2017 at 11:35 pm - Reply

  Przerażające. Faszysci na ulicach z szubienicami. Szkoda słów

 17. pa-ko 25 listopada, 2017 at 11:11 pm - Reply

  To w Katowicach też jest trochę tych ciulów z płaskimi mózgami? Coś mi się jednak widzi, że to raczej potomkowie wulców z jeszcze z czasów późnego Gomułki, którzy z kartonowymi walizkami ściągali na Śląsk za chlebem.

 18. Kornel 25 listopada, 2017 at 10:10 pm - Reply

  Bosze..
  przecież na twarzach mają zero inteligencji..
  wstyd

 19. heh 25 listopada, 2017 at 10:08 pm - Reply

  I CO, czy to nie są FASZYŚCI? Wieszanie przeciwników politycznych (choćby symboliczne) za rzekomą “ZDRADĘ” nie jest FASZYSTOWSKIE? Co za zakłamani ludzie!!

Dodaj komentarz

*
*