Reklama

Napad na bank w Katowicach [WIDEO]

Redakcja
Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy wczoraj napadli na placówkę bankową na os. Tysiąclecia. Pracowników i klientów sterroryzowali przedmiotami przypominającymi broń. Ukradli pieniądze i uciekli. Policja publikuje nagranie z monitoringu.

We wtorek kilka minut po godz. 9 rano dwóch mężczyzn weszło do banku PKO BP przy ul. Zawiszy Czarnego na os. Tysiąclecia i przedmiotami przypominającymi broń sterroryzowali personel. Zażądali wydania pieniędzy. W środku było też kilku klientów. Po kradzieży napastnicy uciekli. Policja opublikowała nagranie z napadu i prosi o pomoc w identyfikacji sprawców. Ci są wprawdzie zamaskowani, ale może ktoś rozpozna ich po sylwetce, sposobie poruszania się albo ubraniu.

Policja cały czas analizuje nagrania z monitoringu i przesłuchuje świadków. Na miejscu pracował też przewodnik z psem. Funkcjonariusze nie zdradzają w którą stronę uciekli sprawcy.

ZOBACZ FILM

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat napadu oraz przestępców, którzy zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu,policja prosi o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112. Informacje można też przesłać mailem na adres: [email protected] lub [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*