Reklama

Morderstwo w Parku Kościuszki

Grzegorz Żądło
Około godziny 13 w Parku Kościuszki zostało znalezione ciało kobiety. Policja jeszcze ustala jej tożsamość. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na ciele kobiety były rany, miała poderżnięte gardło. Prawdopodobnie została zamordowana.

Około godziny 13 policja dostała informację od pogotowia ratunkowego, że w Parku Kościuszki od strony ulicy Pięknej leżą zwłoki kobiety. Na miejsce przyjechali policjanci i prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta miała ok. 60 lat. Na jej ciele są obrażenia, dlatego policja podejrzewa, że mogło dojść do morderstwa.

morderstwo-park-kosciuszkiByliśmy na miejscu. Zwłoki leżą pod drzewem w jednej z alejek, a właściwie dzikiej ścieżce przez park. Miejsce odnalezienia zwłok znajduje się około 200 metrów od kościoła przy ul. Pięknej. Od kilku godzin w Parku Kościuszki pracują policyjni technicy, którzy szukają jakichkolwiek śladów. Pracują m.in. z wykrywaczami metalu. Policja poszukuje też wszystkich świadków.

Na razie nie wiadomo kiedy doszło do morderstwa, ale prawdopodobnie w ciągu dnia.

Jak tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, będziemy o nich informować na bieżąco.

Grafika Facebook


Tagi:

Komentarze

  1. Dzień dobry Katowice – Katowice24 10 listopada, 2016 at 8:01 am - Reply

    […] W Parku Kościuszki znaleziono ciało 60-letniej kobiety. Miała poderżnięte gardło. Prawdopodobnie została zamordowana. Więcej informacji TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

*
*