Reklama

Młoda kobieta napadnięta i brutalnie okaleczona w centrum Katowic. Atak miał podłoże seksualne [WIDEO]

To mężczyzna podejrzewany o dokonanie napadu.

Grzegorz Żądło
Młoda kobieta została brutalnie zaatakowana w pobliżu hotelu Senator przy ul. 1 Maja. Napastnik uszkodził jej kilka organów. Przez tydzień przebywała w szpitalu. Policja i prokuratura nie chcą ujawniać żadnych szczegółów tej sprawy, ale ujawniają wizerunek potencjalnego sprawcy. Dotarliśmy do osób, którzy znają kulisy tej sprawy. Wszystkich nie możemy ujawnić ze względu na dobro ofiary i śledztwa.

Kilka dni temu katowicka policja, za zgodą Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe, opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o napad na kobietę u zbiegu ulic 1 Maja  i Dudy-Gracza. Doszło do niego pomiędzy godz. 5:20, a 7:10 rano w sobotę 12 sierpnia w pobliżu hotelu Senator. Policja podaje, że mężczyzna “zaatakował kobietę, następnie ukradł wartościowe przedmioty i uciekł z miejsca zdarzenia.” Jak ustaliliśmy, napad nie miał jednak motywu rabunkowego. Z uwagi na dobro ofiary nie możemy podawać zbyt wielu szczegółów. Nasi informatorzy podają, że napastnik szedł za młodą mieszkanką Katowic już od Rynku. Zaatakował w pobliżu hotelu Senator. Wciągnął ją w zarośla i bardzo poważnie okaleczył. Obrażenia kobiety świadczą o tym, że atak miał podłoże seksualne. Poszkodowana przez tydzień była w szpitalu. Prokuratura nie mogła jeszcze przeprowadzić z nią wszystkich czynności koniecznych w śledztwie.

ZOBACZ POTENCJALNEGO SPRAWCĘ

Policja i prokuratura nie komentują naszych informacji. Policja zasłania się decyzją prokuratora, prokurator – dobrem śledztwa. Nie zmienia to faktu, że sprawca brutalnego ataku wciąż pozostaje na wolności. Stąd apel do naszych czytelników o dokładne przyjrzenie się mężczyźnie widocznemu na nagraniu z monitoringu oraz zdjęciach i udostępnienie tego tekstu bądź komunikatu ze strony policji gdzie tylko się da. Już wiele razy internauci pokazali, że przy odpowiedniej mobilizacji, są w stanie pomóc w namierzeniu sprawców przestępstw. A to było wyjątkowo brutalne.


Tagi:

Komentarze

 1. zacny 24 sierpnia, 2017 at 9:11 am - Reply

  Taki przyglup z ryja, co?

 2. Ekolog 23 sierpnia, 2017 at 5:39 pm - Reply

  Śmieci powinno się UTYLIZOWAĆ!

 3. oll 23 sierpnia, 2017 at 1:07 pm - Reply

  wykastrowac swinię!!!!!!

 4. Tajemniczy 22 sierpnia, 2017 at 9:57 pm - Reply

  Osobnik czesto spotykany blisko szkoly przy ulicy 1 maja 11 przy fabryce zarowek Helios. Informacje pod eMail Nie chce ujawniac danych

  • Uki 23 sierpnia, 2017 at 11:43 am Reply

   To może warto z tymi informacjami udać się na komisariat?

  • Kuba 23 sierpnia, 2017 at 8:35 am Reply

   proszę o kontakt, [email protected]

   • Tajemniczy 23 sierpnia, 2017 at 9:47 am Reply

    Napisałem. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

*
*