Reklama

„Metro” po raz kolejny w Spodku. Kultowy musical kończy 30 lat

Redakcja
W Katowicach odbędzie się pierwsze jubileuszowe wykonanie musicalu „Metro”. W Spodku rozpocznie się trasa widowiska z okazji 30-lecia premiery.

Metro wraca do Spodka. Musical ponownie będzie można zobaczyć w Katowicach. Po raz ostatni widzowie mieli szansę wziąć udział w widowisku w 2017 roku. Teraz spektakl wraca, bo obchodzi swoje 30. urodziny. Premiera musicalu „Metro” odbyła się w 1991 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Od tamtej pory spektakl zyskał już status kultowego widowiska. Przez 30 lat był wystawiany kila tysięcy razy i przyciągnął prawie milion widzów.

„Metro” opowiada historię młodych artystów, którzy marzą o wielkiej karierze. Postanawiają wystawić spektakl dla pasażerów metra, który okazuje się wielkim sukcesem. Twórcy spodziewają się, że taka będzie również trasa jubileuszowa. Jak zapowiedzieli dzisiaj Janusz Stokłosa odpowiedzialny za muzykę oraz scenarzysta i reżyser Janusz Józefowicz, specjalnie z tej okazji publiczność będzie miała okazję wziąć udział w wyjątkowym wykonaniu musicalu. W Spodku wykorzystana zostanie obrotowa scena, a całe wydarzenie będzie rejestrowane i później emitowane w Telewizji Polskiej. Ponadto twórcy zapowiadają, że utwory zyskają nowe aranżacje. Zmieni się też scenografia i pojawią się reżyserskie niespodzianki.

Pierwsze jubileuszowe wykonanie „Metra” 13 listopada w Spodku. Bilety w cenie od 79 zł do 399 zł można kupić TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. zielonogorski 29 września, 2021 at 12:17 am - Reply

    Doskonały performance!

Dodaj komentarz

*
*