Reklama

Max Premium Burgers otwiera się w Katowicach

Źródło: https://www.instagram.com/maxburgerspolska.

Redakcja
W Katowicach otwiera się nowy fast food. Szwedzka sieć restauracji rozszerza działalność w województwie śląskim. To będzie już czwarty lokal Max Premium Burgers.

Restauracja Max Burgers w Katowicach powstała przy ul. Kościuszki 249, obok ronda na skrzyżowaniu z ulicą Armii Krajowej. W lokalu znajdującym się przy DK81 w kierunku Mikołowa serwowane są popularne burgery, które można personalizować. Na przykład wybrać, zamiast klasycznej bułki – bezglutenową, a sos zastąpić majonezem bezjajecznym. Poza tym są opcje wegetariańskie i wegańskie. Do wyboru jest ser halloumi lub roślinny burger imitujący mięso – Plant Beef.

Do tej pory klienci z Katowic mogli zamówić dania od Max Premium Burgers na dowóz lub wybrać się do restauracji w Tychach i Świętochłowicach. Katowice będą czwartą, po wymienionych wyżej i tej w Jastrzębiu-Zdroju, restauracją Max w województwie śląskim oraz dwudziestą w Polsce.

Otwarcie odbędzie się w środę, 14 grudnia, o godz. 10.00. Z tej okazji w lokalu przygotowano karty podarunkowe o wartości 100 zł dla pierwszych 50 klientów, którzy złożą zamówienie.


Tagi:

Komentarze

  1. mirekk 16 grudnia, 2022 at 1:24 pm - Reply

    A kiedy lokal gdzieś w centrum miasta?

Dodaj komentarz

*
*