Reklama

Matka kilkuletniego chłopca, znalezionego na klatce schodowej w Katowicach, została zatrzymana przez policję

G. Ż.
Dzięki informacjom od internautów, policja zatrzymała matkę małego chłopca, który w sobotę wieczorem został znaleziony na klatce schodowej w bloku przy ul. Łącznej 5. To 27-letnia kobieta, bez stałego miejsca zamieszkania. Na razie nie wiadomo jak doszło do tego, że jej dziecko samotnie błąkało się po Katowicach.

Przypomnijmy, w sobotę około godz. 20 na policję zadzwoniła jedna z mieszkanek bloku przy ul. Łącznej 5 w Zawodziu. Poinformowała, że na klatce schodowej jest mały chłopiec. Po kilkunastu godzinach bezskutecznych poszukiwań rodziców albo opiekunów dziecka, policja opublikowała komunikat z wizerunkiem dziecka i poprosiła o pomoc mieszkańców Katowic i innych miast. Szybko zaczęły spływać sygnały od ludzi. Dzięki jednej z informacji, policjanci ustalili kim jest odnaleziony chłopiec i jego matka. To 27-letnia kobieta bez stałego miejsca zamieszkania. W momencie zatrzymania była trzeźwa. Dzisiaj była przesłuchiwana, ale policja nie zdradza na razie jak tłumaczyła fakt, że jej syn był sam.

Policjanci prowadzą postępowanie pod kątem niewłaściwego sprawowania opieki nad dzieckiem i narażenia chłopca na niebezpieczeństwo.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*