Reklama

Mały chłopiec błąkał się po Zawodziu. Policja próbuje ustalić kim jest

G. Ż.
Katowicka policja poszukuje rodziców lub opiekunów chłopca, który w sobotę wieczorem został znaleziony w jednym z bloków w Zawodziu. Mimo prób, policjantom nie udało się nawiązać z nim kontaktu. Dlatego potrzebna jest pomoc mieszkańców.

W sobotę przed godziną 20 do dyżurnego V Komisariatu Policji w Katowicach – Szopienicach zadzwoniła mieszkanka bloku przy ul. Łącznej 5. Poinformowała, że na parterze w klatce schodowej bloku spotkała kilkuletniego chłopca bez opieki. Jak informuje policja, z chłopcem jest utrudniony kontakt, co uniemożliwia ustalenie kim jest i odnalezienie jego opiekunów.

Chłopiec w chwili odnalezienia ubrany był w czapkę w czarno-szare paski, niebieską kurtkę puchową, granatowe spodnie dresowe z wizerunkiem “Myszki Mickey”, brązowo – czarne zimowe buty zapinane na rzepy. Chłopiec wygląda na około 3 lata. W chwili odnalezienia był bardzo pobudzony. Po konsultacji medycznej, dziecko zostało umieszczone w placówce opiekuńczej.

Wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące danych odnalezionego chłopca lub mogące pomóc w ustaleniu jego opiekunów bądź adresu zamieszkania proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 32 200 3700 – Komisariat Policji V w Katowicach, lub 32 200 25 55 – Komenda Miejska Policji w Katowicach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*