Reklama

Leo Express uruchamia codzienny pociąg z Katowic do Pragi

Redakcja
Czeski przewoźnik Leo Express uruchamia od 28 czerwca codzienne połączenie kolejowe z Katowic do Pragi. Podróż zajmie nieco około 4 i pół godziny, a bilety kosztują od 63 zł. Przewoźnik przygotował wakacyjną promocję. Druga osoba jedzie za darmo.

Pociągi odjeżdżać będą codziennie wczesnym rankiem ze stacji Kraków Główny. Po drodze zatrzyma się m.in. w Krzeszowicach, Trzebini, Jaworznie i Mysłowicach. Z Katowic składy odjeżdżać będą o godz. 6:41, a z Pragi o 16:09. Droga powrotna zajmie pięć godzin. Po drodze z Katowic pociąg zatrzyma się w Tychach, Pszczynie i Zebrzydowicach. Czeski przewoźnik honoruje polskie zniżki i ulgi ustawowe.

W składach Leo Express dostępne są m.in. wi-fi, gniazdka elektryczne oraz specjalny przedział dla najmłodszych wyposażony w gry i zabawki.

Codzienne kursy do Pragi będą realizowane przez całe wakacje. Jak informuje przewoźnik, przy zastosowaniu ogólnodostępnego kodu promocyjnego, drugi bilet otrzymuje się za darmo. W systemie rezerwacyjnym ceny biletów na najbliższe dni zaczynają się od 63 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*