Reklama

Kończy się Jarmark Bożonarodzeniowy na katowickim Rynku

Redakcja
Dzisiaj dobiega końca Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach. Z Rynku znikną świąteczne stoiska, ale niektóre atrakcje zostaną na dłużej.

Przez ostatni miesiąc mieszkańcy miasta i regionu tłumnie odwiedzali bożonarodzeniowy jarmark na Rynku w Katowicach. Był on otwarty od 22 listopada. Po jedzenie i picie ustawiały się długie kolejki. Co tydzień było też sporo dodatkowych atrakcji. Odbyła się jak co roku mikołajkowa atrakcja, pokazy tworzenia rzeźby z lodu i szereg koncertów.

Dzisiaj Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Katowicach dobiega końca. Stoiska będą otwarte jeszcze do godz. 20.00. Później wszystkie zostaną zdemontowane. Choinka nadal będzie stała na Rynku. Zostanie też grzaniec i darmowe lodowisko. Jest ono czynne codziennie w godzinach 8.00-22.00. Na tafli może się ślizgać maksymalnie 50 osób. Lodowisko na Rynku w Katowicach jest bezpłatne. Przy obiekcie działa wypożyczalnia. Za godzinę korzystania z łyżew trzeba zapłacić 5 zł, tyle samo kosztuje wypożyczenie kasku. Dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki na lodzie, dostępne są pingwinki do nauki jazdy. Ich wypożyczenie kosztuje 10 zł za godzinę. Lodowisko będzie prawdopodobnie otwarte do końca lutego, ale wszystko zależy od pogody. Razem z lodowiskiem zamknie się stoisko z grzańcem.


Tagi:

Komentarze

  1. Jk 24 grudnia, 2019 at 9:13 am - Reply

    Krupa karma wraca!!!!!! Stopvwycince drzew w katowicach!!!!!! Tak katowice walcza ze smogiem wycinajac drzewa pod droge strasznie ekologiczne miasto !!!!! Ciekawe kto przyznaje niby te tytuly ze miasto jest ekologiczne chyba ci co tu nigdy nie byli!!! Gdzie klub gaja wielcy ekolodzy ale jak sie wycina setki drzew to brak reakcji taka ekologia w polsce i w katowicach!!!!!

Dodaj komentarz

*
*