Reklama

Koncert Renaty Przemyk w Pałacu Młodzieży. Rozdajemy zaproszenia

Grzegorz Żądło
Już w niedzielę 22 kwietnia w Pałacu Młodzieży wystąpi Renata Przemyk. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na ten występ.

Podczas koncertu w Katowicach Renata Przemyk zaśpiew utwory ze swojej pierwszej płyty „Ya Hozna”. To m.in. piosenki „Babę zesłał Bóg”, „Makijaż twarzy”, „Prinsówna”, „Kochaj mnie jak wariat” czy „Tortury”. Dodatkowo artystka wykona utwory ze wszystkich swoich płyt m.in. „Ten taniec”, „Zero”, „Kochana”, „Odjazd”, „Bo jeśli tak ma być” oraz z tej najnowszej pt. „Rzeźba dnia”.

Wokalistce będzie towarzyszył zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe).

Koncert w sali teatralnej Pałacu Młodzieży rozpocznie się w niedzielę 22 kwietnia o godz. 19. Bilety kosztują od 70 do 90 zł. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Żeby je zdobyć, trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na Facebooku, a w komentarzu napisać tytuł ulubionej piosenki Renaty Przemyk. Autor komentarza, który zdobędzie najwięcej polubień, zostanie nagrodzony zaproszeniem na koncert. Komentować można do czwartku do godz. 10.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*