Reklama

Koncert Renaty Przemyk w Katowicach. Rozdajemy bilety

Redakcja
Już w niedzielę 22 kwietnia w Pałacu Młodzieży wystąpi Renata Przemyk. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na ten występ.

Podczas koncertu w Katowicach Renata Przemyk zaśpiew utwory ze swojej pierwszej płyty „Ya Hozna”. To m.in. piosenki „Babę zesłał Bóg”, „Makijaż twarzy”, „Prinsówna”, „Kochaj mnie jak wariat” czy „Tortury”. Dodatkowo artystka wykona utwory ze wszystkich swoich płyt m.in. „Ten taniec”, „Zero”, „Kochana”, „Odjazd”, „Bo jeśli tak ma być” oraz z tej najnowszej pt. „Rzeźba dnia”.

Wokalistce będzie towarzyszył zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe).

Koncert w sali teatralnej Pałacu Młodzieży rozpocznie się w niedzielę 22 kwietnia o godz. 19. Bilety kosztują od 70 do 90 zł. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Żeby je zdobyć, trzeba wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chcesz się wybrać na koncert Renaty Przemyk? Najciekawszą, naszym zdaniem, odpowiedź nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na występ. Na odpowiedzi czekamy do wtorku do godz. 10. Nie zapomnijcie się podpisać.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*