Reklama

Renata Przemyk wystąpi w Pałacu Młodzieży

Redakcja
Renata Przemyk wystąpi w Katowicach. W Pałacu Młodzieży zaśpiewa dobrze znane utwory oraz kilka piosenek z najnowszej płyty „Rzeźba dnia”.

Renata Przemyk na dobre zaistniała w świadomości odbiorców po nagraniu płyty Ya Hozna. Utwory właśnie z tego krążka będzie można usłyszeć 22 kwietnia w Pałacu Młodzieży. „Babę zesłał Bóg”, „Makijaż twarzy”, „Prinsówna”, „Kochaj mnie jak wariat” czy „Tortury” to piosenki, które fani artystki dobrze znają. Dodatkowo Renata Przemyk zaśpiewa utwory ze wszystkich swoich płyt m.in. „Ten taniec”, „Zero”, „Kochana”, „Odjazd”, „Bo jeśli tak ma być” oraz z tej najnowszej pt. „Rzeźba dnia”.

Wokalistce będzie towarzyszył zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe).

Koncert w sali teatralnej Pałacu Młodzieży rozpocznie się o godz. 19. Bilety kosztują od 70 do 90 zł. Dla naszych czytelników będziemy mieli wejściówki na to wydarzenie. O szczegółach poinformujemy w najbliższych dniach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*