Reklama

Kolizja samochodu ciężarowego w Katowicach. Tunel jest zamknięty

Redakcja
Duże utrudnienia na drogach w centrum Katowic. Ciężarówka uderzyła w bariery na DTŚ-ce. Tunel został zamknięty i tworzą się korki.

Kolizja za tunelem w Katowicach. Dzisiaj rano, około godziny 9.30, doszło do zderzenia na Drogowej Trasie Średnicowej. Kierujący samochodem ciężarowym zablokował ruch na jezdni w kierunku Sosnowca. Za wylotem z tunelu na wysokości Muzeum Śląskiego pojazd uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Naczepa stanęła w poprzek drogi. W związku z tym konieczne było zamknięcie wjazdu do tunelu na wysokości ul. Żelaznej. Ruch w kierunku centrum Katowic i dalej, w stronę Sosnowca i Mysłowic, odbywa się wyłącznie górą. Policja już powinna być na miejscu. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia, ale kierowcy muszą przygotować się na stanie w korku.


Tagi:

Komentarze

  1. Piotr 24 sierpnia, 2021 at 10:05 am - Reply

    Z DTŚ wszystko jest OK. poniewaz tak powiedział pan Sebastian… ;)) Nie wolno nawet dyskutować o jej przebudowie !! Natomiast kierowcy wiedzą swoje…
    Proszę o rzeczowe argumenty, dlaczego wybudowanie zjazdow z DTS w stronę ronda, za Sokolska oraz NOSPR, nie pomoże upłynnić korków poprzez przejazd na drugą stronę tunelu. O czekającym nas braku przepustowości dróg równoległych do DTS, nawet nie wspominam. Kto widzi rano te potoki na drogach równoległych, potrafi sobie dośpiewać ile tego musi (!!) przybyć za 3-4 lata !!

  2. Piotr 23 sierpnia, 2021 at 10:36 am - Reply

    Sprawa “życia i śmierci” dla kierowców na DTS, jest wybudowanie zjazdów na rondo za ul. Sokolska i NOSPR. Światła na drogach rownoleglych, nie są w stanie przepuścic tak dużych potoków i też powstają korki giganty !! Będę to pisał do skutku…
    Tylko niech mi znów jakiś Sebastian nie pisze że na DTS wszystko jest dobrze, ponieważ wszystko jest wyliczone… ;))

Dodaj komentarz

*
*