Reklama

Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Tunel został zamknięty

Redakcja
Duży korek po kolizji w Katowicach. Sznur samochodów jadących w kierunku centrum miasta jest coraz dłuższy. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Utrudnienia mogą potrwać długo.

Kolizja w ścisłym centrum Katowic sparaliżowała ruch na głównych drogach. Chwilę po godzinie 15.00 tuż przy w doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Dlatego tunel w kierunku Sosnowca został zamknięty. Choć zniszczenia nie są poważne i nikomu nic się nie stało, to ruch jest bardzo utrudniony.

Korek staje się coraz dłuższy. Sięga już hipermarketu Auchan. Jak informuje mł. asp. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa KMP w Katowicach, z jednego z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Dlatego konieczna jest interwencja strażaków. Nie wiadomo jeszcze, ile potrwa usuwanie skutków kolizji.


Tagi:

Komentarze

  1. Piotr 21 czerwca, 2021 at 5:43 pm - Reply

    Kluczowa będzie bezkolizyjna droga: autostrada węzeł Batory – DTS okolice Auchan – węzel obwodnicy Chorzowa przy Stadionie Śląskim. Bez tej drogi, nawet gdyby była najinteligentniejszy system informacji miejskiej i tak będziemy dobijali do korka giganta, ponieważ nadal nie będzie gdzie „uciekać”…. Takie sytuacje będą codziennością, przy natężeniu ruchu na DTS, które czeka nas już za 3-4 lata… Ile kosztuje budowa pierwszego odcinka od DTS do węzła autostradowego na Batorym ? Może GZM wie gdzie szukać pieniędzy ?

Dodaj komentarz

*
*