Reklama

Kolejna promocja na autostradzie A4. Z aplikacją mobilną można przejechać 3 razy za darmo

Redakcja
Promocja na autostradzie A4. Tańsze przejazdy dla osób płacących automatycznie to nie nowość, ale jest też kolejna oferta. Jedna z aplikacji mobilnych oferuje zwrot opłaty.

Od początku tego roku spółka zarządzająca autostradą A4 stara się zmotywować kierowców do korzystania z płatności automatycznych. Jak podaje Stalexport Autostrada Małopolska, ich liczba cały czas rośnie. Użytkownicy Autopay, A4Go, Telepass i od niedawna Skycash płacą mniej o 3-5 zł za przejazd na każdej bramce. Początkowo taka oferta miała obowiązywać do końca marca, ale została przedłużona do 30 września. Od początku tego miesiąca do operatorów dołączyła aplikacja mobilna Skycash, korzystająca z videotollingu. Kierowca posiadający ją na swoim telefonie może przejechać przez plac poboru opłat osobnymi bramkami, a podczas przejazdu system identyfikuje numer rejestracyjny pojazdu i pieniądze są automatycznie pobierane z konta użytkownika.

Teraz Skycash uruchomił dodatkową promocję na zachętę. Mogą z niej skorzystać tylko nowi użytkownicy, którzy jeszcze nie aktywowali usługi “Autostrada” w aplikacji. Skycash zwróci pieniądze za pierwszy, jedenasty i dwudziesty pierwszy przejazd prosto na kartę płatniczą użytkownika. Promocją objęte są bezgotówkowe przejazdy autostradą A4 oferowane przez SkyCash dla pojazdów kategorii 1. Aplikacja dostępna jest do pobrania bezpłatnie w sklepach Google Play, AppGallery oraz AppStore.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*