Reklama

Kino Helios w Katowicach otwarte. Chce przyciągać nie tylko fotelami

Ł. K.
Po kilkuletniej przerwie Kino Helios wraca do Katowic. Tym razem w nowej, bardziej luksusowej wersji. Dwie sale zostały wyposażone w automatyczne, skórzane fotele. Widzowie film mogą oglądać prawie na leżąco. Jednak Helios chce przyciągać również oryginalnym repertuarem.

Kiedyś w Altusie, a teraz w Galerii Libero. Od dzisiaj mieszkańcy Katowic mają nowe kino. Helios to osiem sal, a wśród nich dwie wyjątkowe. Katowickie kino jest od dzisiaj jednym z dwóch w Polsce z salami Helios Dream. – Proponujemy widzom światowej jakości sprzęt kinotechniczny. Proponujemy dwie sale Dream i łącznie 3 sale, które są wyposażone w system dźwiękowy Dolby Atmos. Mamy najnowszej generacji projektory Christie 4K – wylicza Alicja Malara, dyrektor kina Helios w Katowicach. Jeszcze przed rozpoczęciem seansu wzrok gości kina mogą przyciągać fotele w salach Dream. Szerokie, skórzane i z miejscami na napoje oraz popcorn. Jednak przede wszystkim ze sterowaniem. Pozycję fotela można ustawić w dowolny sposób. Najniższy stopień ustawień sprawia, że widzowie film mogą oglądać prawie na leżąco. Są też podwójne fotele dla par.

Oprócz sal o wyższym standardzie, które pomieszczą łącznie nieco ponad 150 widzów, jest też najbardziej pojemna sala, tzw. premierowa. Tutaj, na największym ekranie, widzowie obejrzą najnowsze filmowe hity. Jednak nie tylko tym Helios chce na nowo przyciągnąć fanów kina. – W porównaniu z konkurencją, oprócz repertuaru regularnego, proponujemy naszym widzom również projekty specjalne. Są one skierowane m.in. do kobiet, dzieci i filmowych koneserów – dodaje Malara. Będą też dni ze specjalnymi promocjami. Taniej bilety będzie można kupić na przykład we wtorki i czwartki. Dzisiaj w kinie pierwsze seanse, ale do końca tego tygodnia również sporo atrakcji dodatkowych. Pierwszy dzień to poczęstunek niespodzianka. W kolejnych przygotowano m. in. filmowe koło fortuny i konkursy z licznymi nagrodami. Dziećmi zajmą się animatorzy w specjalnej strefie. Tam czeka na nie malowanie buzi, kolorowe balony i magnetyczne klocki. Pełny repertuar i cennik nowego kina Helios w Katowicach można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*