Reklama

Kieszonkowcy okradli klienta na bazarze [WIDEO]

Ł. K.
Kieszonkowcy działali we dwóch, ale zostali nagrani przez monitoring. Nagranie opublikowała dzisiaj policja. Funkcjonariusze liczą na to, że pomoże ono w namierzeniu sprawców.

Jeden z klientów bazaru był obserwowany przez dwóch mężczyzn. Na nagraniu widać jak czekają na odpowiedni moment. Udają zainteresowanie towarami. Kiedy mężczyzna odchodzi, idą za nim. Portfel wyciągają mu przy innym stoisku. Do kradzieży doszło 13 stycznia na  BioBazarze przy ul. Brackiej. W skradzionym portfelu były pieniądze – około 700 zł. Poza tym były tam również dokumenty m.in. dowód osobisty, prawo jazdy oraz 2 karty bankomatowe.  Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, portfel, ale już bez gotówki, został znaleziony w innej części Katowic. Został zwrócony 41-letniemu poszkodowanemu.

Policja szuka sprawców i publikuje wideo oraz zdjęcia mężczyzn podejrzewanych o kradzież.

 

Każdy, kto ich rozpoznaje albo ma jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszony jest o kontakt z policjantami z Katowic pod numerami tel. 32/200-25-55, 32/200-39-00, 32/200-39-06 lub 112 lub na adres email: [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*