Reklama

Kibol GKS-u Katowice pobił mieszkańca Chorzowa. Został zatrzymany na os. Witosa [WIDEO]

Ł. K.
Mężczyzna pobił starszego od siebie mieszkańca Chorzowa w jednym z katowickich klubów. Policja szybko dotarła do podejrzanego. Jak wynika z naszych ustaleń, to kibol GKS-u Katowice i mieszkaniec os. Witosa.

Nocą, około godziny 1, w jednym z katowickich klubów doszło do pobicia. Mieszkaniec Katowic zaatakował starszego od siebie mieszkańca Chorzowa. Poszkodowany 47-letni mężczyzna uciekł i zgłosił sprawę policji. Zajęli się nią funkcjonariusze ds. zwalczania przestępczości wśród pseudokibiców. Od momentu pobicia, do którego doszło 13 sierpnia, trwało śledztwo. Po kilkunastu dniach policjanci wytypowali podejrzanego. Okazał się nim 30-latek. Do zatrzymania doszło w środę na os. Witosa. Ustaliliśmy, że mężczyzna jest związany ze środowiskiem pseudokibiców GKS-u Katowice. W czwartek podejrzany usłyszał zarzut pobicia. Zostało ono zakwalifikowane jako czyn chuligański. Dlatego kara dla kibola może być surowsza. Prokurator objął go policyjnym dozorem i zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. 30-latek ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.


Tagi:

Komentarze

 1. Alojzy 10 września, 2022 at 1:19 pm - Reply

  To że jest się kibicem nie oznacza wcale że jest się bandytoą
  Takie mamy prawo i ustawodawstwo.
  Dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf …

 2. ćpuny do wora wór do jeziora ! 26 kwietnia, 2021 at 5:30 pm - Reply

  Tacy odważni a łażą ci kibice gieksy po 7 przy torach za ulicą obroki.po terenie byłej kopalni kleofas i zaczepiają byle kogo. W 7 na 2 osoby się ciepią. A kibice chorzowa tez.tamtedy łażą tylko jest ich duzo i wtedy kilku gieksiarzy ma sraczke w.domu

 3. Mike 4 sierpnia, 2020 at 3:38 pm - Reply

  Czy te zdjęcia są z photoshopa? :))))))

 4. Jvgi566 31 sierpnia, 2017 at 8:45 pm - Reply

  A co jest między Chorzowem a Katowicami ?

  • BRT 2 października, 2017 at 3:17 pm Reply

   Kibice Ruchu nie lubią się z kibicami GieKSy, od czasu zerwania paktu antysprzętowego, zaczęli używać noży, pałek oraz maczet.
   Z reguły nie obrywa się osobą postronnym tylko i wyłącznie którzy w jakiś sposób udzielają się kibicowsko

 5. Ame 31 sierpnia, 2017 at 7:35 pm - Reply

  I bardzo dobrze, czasem strach wyjść z domu jeśli się mieszka między katowicami a chorzowem

Dodaj komentarz

*
*