Reklama

Każdy może zagrać w filmie Agnieszki Holland

G. Ż.
W niedzielę 15 kwietnia odbędzie się kolejny casting dla statystów do najnowszego filmu Agnieszki Holand pt. „Gareth Jones”. Zdjęcia do niego powstają m.in. w Katowicach i w Sosnowcu. W castingu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które mają odpowiednią… fryzurę.

O powstającym m.in. w Katowicach filmie Agnieszki Holland pisaliśmy kilka dni temu. Jego akcja rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Będzie to oparta na faktach historia młodego walijskiego dziennikarza Garetha Jonesa, który odkrywa zbrodnię, jaką Stalin dokonał w latach 30. na ludności Ukrainy i Kaukazu. Polityka dyktatora doprowadziła wówczas do głodowej śmierci około siedmiu milionów ludzi.

Casting odbędzie się w niedzielę (15 kwietnia) w Teatrze Korez (Plac Sejmu Śląskiego 2) w godz. 14:00-19:00. Swoich sił mogą spróbować osoby w wieku 18-70 lat, które nie brały udziału w poprzednim castingu. Kobiety powinny mieć naturalny kolor włosów o długości minimum do ramion.  Włosy mogą być farbowane, ale w naturalnym odcieniu, bez odrostów. Z kolei mężczyźni muszą mieć włosy o długości minimum 4cm, bez współczesnych, asymetrycznych fryzur i wycięć. Organizatorzy proszą o ubranie klasycznego eleganckiego stroju.

Statyści zaangażowani do filmu wcielać się będą głównie w role dziennikarzy i notabli. Zdjęcia do filmu będą realizowane w Katowicach oraz w Sosnowcu w drugiej połowie kwietnia. Szczegółowe informacje o castingu można uzyskać pod numerem telefonu 506171832.


Tagi:

Komentarze

  1. Józef 12 kwietnia, 2018 at 12:13 pm - Reply

    W latach 30. XIX wieku to Stalina jeszcze na świecie nie było.

Dodaj komentarz

*
*