Reklama

Kazał płacić kierowcom za bezpłatny parking

Redakcja
Pobierał opłaty na bezpłatnym parkingu w Katowicach. Na policję zgłosiła się kobieta, która została oszukana. Takich osób jest prawdopodobnie więcej. Policja prosi o kontakt poszkodowanych.

Mężczyzna kazał kierowcom płacić za parkowanie na bezpłatnym parkingu. Sprawę na policję zgłosiła jedna z poszkodowanych. Została nabrana podczas długiego weekendu majowego. Chciała zaparkować na parkingu przy ul. Bukowej. Było to dokładnie 1 maja, około godz. 15.00. Parking obok stadionu miejskiego jest bezpłatny. Mimo to podczas parkowania podszedł do niej mężczyzna, który był ubrany jak ochroniarz. Zażądał, żeby kobieta zapłaciła za pozostawienie samochodu. Po wzięciu od niej pieniędzy, mężczyzna nie dał jej żadnego potwierdzenia zapłaty. Jak opisuje poszkodowana, ta osoba miała pobierać opłaty za parkowanie również od innych kierowców.

W związku z postępowaniem prowadzonym przez komisariat II w Katowicach, policja szuka innych poszkodowanych. Osoby, które spotkała podobna sytuacja, są proszone o kontakt z komisariatem II policji w Katowicach pod numerem telefonu 32/200-36-50 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę tj.  st. sierż. Tomaszem Adamczykiem, telefon kontaktowy 32/200-36-71.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*