Reklama

Jest kolejny przetarg na wykonawcę toalety w Nikiszowcu

Redakcja
Zakład Zieleni Miejskiej ogłosił kolejny przetarg na wykonawcę przebudowy toalety w budynku parafii w Nikiszowcu. Do tej pory albo nie było chętnego, albo dokumenty składane w postępowaniu zawierały nieprawidłowości.

Budowa toalety w budynku parafii w Nikiszowcu została zaplanowana jeszcze w 2021 roku. Prace mają objąć całkowitą przebudowę istniejącej toalety w budynku parafialnym, która zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy okazji, miasto zobowiązało się też do rozbiórki i odbudowy części parafialnego ogrodzenia, które grozi zawaleniem. Z projektu wynika, że trzeba rozebrać i odtworzyć okoł0 17 metrów muru dzielącego plac publiczny (od strony pl. Wyzwolenia) i teren domu parafialnego. Jeśli będzie to możliwe, cegła z rozburzonego muru zostanie ponownie wykorzystana. Jeśli nie, fragment ogrodzenia powstanie z cegły klinkierowej pełnej, która będzie kolorystycznie dopasowana do pozostałej części ogrodzenia.

Dojście do toalety od strony placu Wyzwolenia ma zostać wykonane z kostki granitowej cięto-łupanej, a od strony domu parafialnego z kostki bezfazowej, prostokątnej szarej.

Toaleta ma być ogólnodostępna, ale warunki korzystania z niej nie zostały jeszcze ustalone.

W ogłoszonym kilka dni temu przetargu potencjalni wykonawcy mają czas na składanie ofert do 6 lutego 2023 r.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*