Reklama

Jesienią do Spodka powróci znany festiwal

G. Ż.
Zarządca Spodka i MCK zaprezentował dziś ramówkę wydarzeń na jesień i początek zimy. W MCK ma się w tym czasie odbyć 150 wydarzeń, a w Spodku – 60. W najbliższych miesiącach obędzie się kilka dużych koncertów, będą spektakle teatralne i targi. Do Spodka powróci m.in. festiwal Odjazdy.

W programie wydarzeń na najbliższe cztery miesiące znalazły się m.in. festiwale Mayday, Odjazdy, Rawa Blues i Śląski Rap Festival. Będą też koncerty. Zagrają Hey, Kult i Procol Harum. 24 września w Spodku odbędzie się wydarzenie „Kilar w rocznicę urodzin. Katowice 2017”. Wystąpią trzy orkiestry: NOSPR, AUKSO i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej. Bilety kosztują od 79 do 239 zł.

W MCK będą z kolei duże kongresy: VII Europejski Kongres MŚP, XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i XXXIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Śląskie Targi Książki i WOMEX World Music Expo – Targi Muzyki Świata.

W najbliższych tygodniach w MCK ma się w końcu pojawić gastronomia. Po prawej stronie od wejścia od strony Spodka będzie działać bistro EMCEK. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, poprowadzi je właściciel katowickiej restauracji C’est si bon.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*